Son dönemde ev dekorasyonunda en çok tercih edilen parçalardan biri de kilimler. El dokuması olduğunda oldukça pahalı fiyatlarla satılan ve temizliği hassasiyet gerektiren kilimler, yanlış uygulamalar yapıldığında çok çabuk eskir ve sahip olduğu görünümü kaybeder.

 

Doğru temizlik uygulaması yapıldığında ise daha uzun süre yeni görünümünü kaybetmeden kullanılabilir. Kilim yıkama işleminde profesyonel destek almak, bu durumu riske atmak değil, garantiye almak anlamına gelecektir.

 

Yün kilimlerinizi evde yıkayarak riske atmak yerine, Özer Halı Yıkama'dan kilim yıkama konusunda profesyonel destek sunan merkezlerden yardım alabilirsiniz. Bu sayede hem zaman kaybetmez hem de görünümü bozulmadan kiliminizin temizlenmesine olanak sağlamış olursunuz. Halı yıkama hizmetiyle öne çıkan Özer Halı Yıkama, kilim için de başarılı uygulamalar gerçekleştirerek, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Siz de kilimlerinizi gözü kapalı teslim edebilir ve kısa süre içerisinde yıkanmış, kurutulmuş, ambalajlanmış olarak teslim alabilirsiniz.