Sektöründe bir marka olan ÖZ-ER Halı Temizleme


Trakya’nın en modern halı temizleme fabrikası ve Çorlu’nun İlk Halı Temizleme firması olan ÖZ-ER Halı Temizleme olarak, yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın, kaliteli ve güvenilir işler yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz!


Kırklareli merkezde faaliyetlerini sürdüren firmamız; hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Firmamız, 500 m2 kapalı alan 1000m2 açık alan ve günlük 1500 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir.


ÖZ-ER Halı Temizleme Fabrikası Çorlu’da başta olmak üzere tüm Trakya’da halı temizleme sektöründe Ar-Ge çalışmasına önem verir ve son teknolojik gelişmeleri kendisine ilke edinir ve uygular.

  

İşletmemizde Müşteri memnuniyetine her zaman önem ve öncelik verilir. ÖZ-ER halı temizleme olarak siz müşterilerimiz de işlemlerimizi görmek için bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

 

Online internet sitemiz mevcut olup, evinizin konforunda sitemizi inceleyebilirsiniz. ÖZ-ER Halı Temizleme telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


Ucuza halı yıkayan firmalara her zaman güvenmemeli ve halılarınızı her yere, herkese emanet etmemelisiniz. Ucuz halı yıkamacıların pek çoğu bu işi hakkıyla ve yasalara uygun biçimde yapan yerler değildir. Ucuz ve kalitesiz halı temizleme ürünleri kullanılarak ve özensizce yıkanan halıların temizliği sizi memnun etmez.


Bununla birlikte yanlış halı temizleme yöntemleri halılarınızın kullanım ömrünü de azaltır. Biz sizin evinizdeki hijyeni, sağlığı ve konforu en az sizin kadar önemsiyoruz.