Kalite Politikamız


Verdiğimiz hizmetin öneminin bilincinde olarak sürekli gelişmeyi yaşam şekli haline getiren, ülke ekonomisine büyük oranda katkı sağlaya, çevresel ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen, kaliteli hizmeti ile sektörde lider olan bir kuruluş olan firmamızın hedefi müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir şekilde sağlamaktır.

 

Bütün çalışanlarımızı sadece çalışan değil aynı zamanda müşteri olarak görerek, sıfır hata ile sürekli gelişme ve iyileşmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesinin öncelikli yolunun çalışanlarımızın memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak; çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamı ve en iyi alışma şartlarını sunuyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın sürekli eğitimini ve gelişimlerini destekliyoruz.

 

Tedarikçilerimiz ile karşılıklı olarak güven ve iş birliği sağlayarak; maliyetlerimizi düşürüyor, çalışma verimliliğimizi arttırarak uzun vadeli karımızı arttırıyoruz ve geleceğimizi böylece güvence altına alıyoruz. Müşterilerimize uzun yıllarca kaliteli hizmet sunmak için sürekli çalışıyoruz.