Halı servisiniz ücretli mi?

Kırklareli ve Çorlu'nu her semtine ücretsiz servisimiz vardır. Halılarınız yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

El dokuma halı ve kilimlerim var yıkattırmaya korkuyorum renkleri birbirlerine karışır mı? Halılarıma zarar gelir mi?

El dokuma halı ve kilimlerinizin yıkanması titizlik gerektiren bir iştir. Firmamızda el dokuma halı ve kilimleriniz yüzeylerine uygun fırça ve boya korumalı ilaçlarımızla hijyenik bir şekilde halı yıkama ustalarımız gözetiminde garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Neden Temizletilmeli?

Halı, kilim, yolluk, yorgan, battaniye, koltuk kullanım alanlarındaki gözle görülmeyen toz ve bakterileri üzerinde çok fazla miktarda tutarlar. Günlük yapılan temizleme işlemleri halıların aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli olmaz. Bu yüzden bu işlemi düzenli aralıklarla profesyonel ellere bırakmanız gerekmektedir.

Halı yıkama işlemi sonrası halılarım çabuk kirlenir mi?

Temizletme işlemi sonrasında halıların çabuk kirlendiği düşüncesi yanlıştır. Özer Halı tarafından profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır.

Halılarımı ne kadar sıklıkta temizletmem gerekiyor?

Düzenli ve programlı bir bakım halılarınızın çabuk kirlenmesini ve yıpranmasını engelleyecektir. Normal şartlarda halıların trafik seviyesine en uygun ve yıkamaya en elverişli zaman belirlenmeli ve her mevsim geçişinde yıkanmalıdır.

Her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Halıların yüzeyinde leke oluştuğunda buna anında müdahale çok önemlidir. Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri Özer Halı olarak çıkartma garantisi veriyoruz.

Halıların alındıktan sonra tekrar tarafıma teslim süresi nedir?

Sipariş yoğunluğuna göre bu süre değişmektedir. Genel olarak siparişi verdiğiniz gün veya ertesi gün halılarınız alınır.Halılarınız alındıktan sonra bir hafta içerisinde tekrar teslim edilir.

Halılarım teslim esnasında muhafazası sağlanacak mı?

Halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınızın kirlenmesi önlenir.

Kış mevsiminde de halı yıkamaya devam ediyor musunuz?

Özer Halı Yıkama yaz kış demeden halılarınızı yıkamaya ve temizlik hizmetleri vermeye devam etmektedir. Müşterilerimizi mağdur ve zor durumda bırakmamak adına kış mevsiminde de temizlik hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Kış mevsiminde hava şartlarından dolayı donan sularımız hava yumuşadığında haberimiz olmadan çözülerek su baskınına maruz kalabiliyoruz. Buna benzer nedenlerden dolayı hizmetlerimiz mevsim ayırmaksızın sürekli faaliyet göstermektedir.

Kış mevsiminde halılarımı verdiğimde ne kadar sürede alırım ?

Özer Halı Yıkamada kış mevsiminde de kesintisiz hizmet verdiği için kapalı kurutma alanlarımız vardır . Kış mevsiminde halılarınızı verdiğinizde halılarınızın kurutma işlemi kapalı halı kurutma alanlarımızda yapılmaktadır. Teslimat süresi 5 ila 8 gün arasında değişmektedir.

Yorgan ve battaniyeleri nasıl temizliyorsunuz?

Yorgan ve battaniyeleriniz fabrikamızda bulunan son sistem sanayi tipi makinelerimiz de yıkanmaktadır.

Shaagy halılarını da yıkıyor musunuz ?

Shaagy halılarınızın tüğleri diğer halılara nazaran daha kaba olduğu için farklı temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.